FR06 Festa! (Roma/Firenze – Signa 15 km)

FR06 Festa! (Roma/Firenze – Signa 15 km)

Vanmorgen waren we in Rome en bezochten San Giovanni in Laterano (Sint-Jan van Lateranen) en de Scala santa daar tegenover. Het is vandaag ook Festa della Repubblica. En op de fiets komen we midden in de stoet van hoogwaardigheids bekleders. Erehagen staan opgesteld. Politie, carabinieri of leger, allen zijn

vriendelijk en relaxt. We kunnen de weg vragen, krijgen uitleg en worden nergens weggestuurd. Zó relaxt in dit land.

Zo ook in de trein terug. We moeten overstappen en dreigen de aansluiting naar Firenze te missen. De conductrice belt met de machinist van de andere trein. Deze wacht zonodig op ons.

In Firenze drinken we een Azurro Nazionale en fietsen naar de Arno. Hier loopt het fietspad langs dat ons vorige keer naar Firenze bracht. Nu terug naar Signa waar de auto wacht… De cirkel is rond. De puntjes staan op de i.

Signa maakt zich op voor de feestavond; de tafels worden gedekt en wij arriveren in ons favoriete restaurant Castello di Signa.

“Het is niet onopgemerkt gebleven.”

Signa

Terug naar de overzichtspagina: Fietstochten Rome

Ben jij al geabonneerd op onze nieuwsbrief?

3 responses to “FR06 Festa! (Roma/Firenze – Signa 15 km)”

  1. Il cerchio è rotondo, che è bello!

  2. Feest, iedereen vriendelijk en relaxt. 🎉👍 Mooi dat jullie de aansluiting naar Firenze hebben gehaald en de cirkel rond is. 😊 Buon appetito in Castello di Signa! 😋

    1. Bedankt voor je leuke reacties!

Geef een reactie

Top

Ontdek meer van FietsKriebels

Abonneer je nu om meer te lezen en toegang te krijgen tot het volledige archief.

Lees verder

×