DH06 Glad en strak door Cambridgehire (Harlow – Newmarket 94 km)

Op een landschappelijke onderbreking na, rond het dorp Clavering, rijden we meest op de snelle wegen naar Cambridge. We zijn er om 2 uur.

All saints church Rickling
Clavering

In de studentenstad rijden we langs oude gebouwen van diverse campi. Kopen een lunch van een Roemeen op de markt en maken een plan voor de overnachting. Campings in de buurt zijn of voor scouting of gesloten. We bellen ook alvast naar een camping in de buurt van Harwich.

Cambridge

We besluiten om naar Newmarket te rijden en boeken een kamer naast een pub op High street. Ook deze rit gaat glad en strak.

De eigenaar is zeer behulpzaam in het vinden voor veilige plaats voor de fietsen. Ze mogen uiteindelijk in de krappe hal staan. Vanavond dit stadje, bekend van de paardenraces, verkennen.

Newmarket

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit /  Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit /  Bijwerken )

Verbinden met %s

Deze site gebruikt Akismet om spam te bestrijden. Ontdek hoe de data van je reactie verwerkt wordt.

%d bloggers liken dit: