
Met een laatste blik, gisteren ochtend op de rocca dei papi, een uitvluchtsoort voor de pausen in die tijd, startte de laatste kilometers van de Reitsma Route naar Rome. Deze sluit natuurlijk af op het Sint Pietersplein in Vaticaanstad, waar in onze tijd de pausen verblijven. Een reis door de tijd, deze laatste dagen, die ook weer de opstart zijn voor het vervolg.
Nadat ik nog wat dwaal in Rome zoek ik het fietspad langs de Tiber op. Het is een makkelijke manier om de stad uit te rijden.

Moeilijker is de route naar de camping in een voorplaatsje ten westen van de stad. Maar uiteindelijk ben ik er. Het is razend druk voor de receptie. Ze werken zelfs met een nummertjes trekken. Past helemaal bij een grote stad, vooral als je een van de enige campings bent. In Rome was het overigens wel druk, maar niet te. Voldoende toeristen, volle terrassen, maar niet de lange rijen van weleer.


Ik had even gemist dat je gestart bent met het vervolg van je reis. Geniet en veilige kilometers!
LikeGeliked door 1 persoon
Dank je!
LikeLike
Toch heel bijzonder om op je eigen fiets door Rome te cruisen😃
LikeGeliked door 1 persoon
En met de fiets kom je overal😉
LikeGeliked door 1 persoon