
Het Spaanse ontbijt is in het hostel hetzelfde als het Italiaanse. Aan de bar, koffie en een cornetto. Ik was dus snel klaar. Onderweg in een supermarkt kocht ik in voor een vroege en late lunch. Een beetje verdelen, want het was na Gerona klimmen klimmen klimmen.

De beoogde camping in Espinelves is al in september dicht, dus moest ik nog wat hoogtemeters maken tot in Viladrau, waar vanaf mijn riante balkon met bovenstaande uitzicht ik deze blog schrijf. Het uitzicht op de groene bergen is prachtig.
Podcastaflevering #43
De Antwerpenaar Jonathan van Nieulande is een enthousiast fietser en verteller! Luister naar zijn zomerse ervaringen en zijn verlangen om vanaf volgend jaar 2 jaar te gaan fietsen van Alaska naar Argentinië. In deze link vind je ook een interview: https://www.hln.be/antwerpen/antwerpse-leerkracht-fietst-helemaal-naar-de-middellandse-zee-niet-voor-iedereen-weggelegd-fietsen-is-toch-maar-gewoon-op-uw-lui-gat-zitten~ae2f93af/
Veel luisterplezier!
leuk, hoe je door zoveel verschillende landschappen komt. Succes
LikeGeliked door 1 persoon